יועץ שיווק דיגיטלי

בשיווק כמו בחיים אם יש לקוחות לא צריך הסברים!

לקוחות מהר מהחודש הראשון

עם קמפיין בתשלום לפי ליד

החזר השקעה גבוה לעסק

P3 עד P30 מההשקעה

100% אחריות מלאה לתוצאות

קבלו פניות בחודש הראשון או את כספכם חזרה

פתרון כולל שיווק ומכירה

גם שיווק וגם מכירה פתרון כולל לחסם הצמיחה שלךבעסק

דבר ראשון - נביא לעסק לקוחות מהר

לקוחות מהר עם החזר השקעה גבוה כבר מהחודש הראשון באחריות

אם אתם עסקים קטנים ובינוניים שרוצים לצמוח לשלב הבא, הפתרון שלי מותאם בדיוק עבורכם. כבר בחודש הראשון נפצח את חסם הצמיחה העיקרי שלכם שהוא "מציאת לקוחות". נתאים לכם קמפיין שיביא לכם פניות של מתעניינים מקהל המטרה שלכם כדי שאתם תוכלו להפוך אותם למכירות.

דבר שני - נביא לך לקוחות בצורה משתלמת

לקוחות בשלים לרכישה ללא השקעה בתקציב קמפיין, נשמע טוב?

לקבל לקוחות מהר זה טוב כדי להניע את העסק, אבל לטווח ארוך כדאי להשתחרר מהתלות המוחלטת בתקציב קמפיין ולהנות ממינוף (זרימה קבועה של טלפונים ופניות של מתעניינים המגיעה לא ביחס ישר להשקעה בפרסום). לכן נדאג לחשיפה ללקוחות המחפשים בגוגל בזמן אמת מוצר או שירות שאתם מציעים.

לקוחות ממליצים

etgar-implants-logo-1
5/5
״שירות מעולה, מענה מהיר ומקצועי. תודה רבה על הקמת האתרים: אתגר מדיקל, אתגר ארוספייס, ואתגר דנטל. יצא בדיוק כמו שרצינו״
ענת שחר ברנר
logo-02-768x546
5/5
״תותח על זמין תמיד לכל בקשה או שאלה , נותן עזרה ותמיכה , רואים ומרגישים שינוי משמעותי בתוצאות הפרסום , מביא קורוסונים טעימים שזה בונוס גדול מאוד ממליצה 💪🏼 אלוף״
רוזן נבואני
logo_footer
5/5
“זהר הקים את מערך השיווק והמכירות האינטרנטי של פרינטק הכולל אתר תדמית ואתר eCommerce. אנחנו קיבלנו לידים של לקוחות רלונטים כבר ברבעון הראשון. כיום 4 שנים אחרי אנחנו קוצרים את הפירות ונהנים ממעל 200 לידים בעלות של 20 ש"ח לליד. אני מרוצה מאוד מהשרות המקצועי והאתי מהשקיפות ומהתוצאות וממליץ בחום לכל בעל עסק”
יואל יעקובוב
איך אני מביא לקוחות לעסק שלך?

מטרת השיווק היא להביא עודף פניות של לידים טובים לאיש המכירות.  קצת פניות של לידים טובים - לא טוב לא יהיו מכירות  הרבה  פניות מלקוחות לא טובים - גם לא טוב לא יהיו מכירות וגרוע מכך תבזבזו זמן על לקוח ש״מבלבל את המוח״ ולא קונה.  אז איך מביאים עודף פניות מלקוחות טובים?  כאן אנחנו משתמשים בתכנית השיווק שפיתחנו בניסיון ובידע שלנו:
1.אסטרטגיה - למצוא את הצעת הערך היחודית שלכם להילחם רק איפה שיש לכם סיכוי לנצח בקלות. 
2.להביא לכם לקוח ״בשל״ כזה שמחפש עכשיו בגוגל מוצר או שירות שלכם, והוא מוכן לרכישה.
3.להביא פניות של לקוחות ״בהבשלה״ כדי למצות את כלל הפוטנציאל של קהל המטרה, כי רק אחוז קטן מחפש אתכם ברגע נתון וכל השאר מבזבזים שעות בפייסבוק ואינסטגרם. הצטרפו לעסקים שמקבלים יותר לקוחות 

יועץ שיווק דיגיטלי בעסק שלך

תכנון והקמה של מכונת השיווק הדיגיטלי בעסק שלכם ליצירת זרם לקוחות קבוע עם החזר השקעה גבוה מהיר ומשתלם. טיוב התוצאות העסקיות.

פגישה
לפי שעות

לא מתאים לתהליך שינויי כולל ופריצת דרך. מתאים כפתרון הצלה נקודתי לפתרון בעיות או ליווי בקבלת החלטות בתכנון וניהול השיווק הדיגיטלי. * אפשרות לסבסוד משרד הכלכלה 

יום אסטרטגיה
מואץ

תהליך עוצמתי, אפקטיבי, יעיל וממוקד המתבצע ביום אינטנסיבי מרוכז, שמתמקד ב3 נקודות נקודות: הבאות ניתוח תמונת המצב הקיימת הגדרות היעדים אליהם נרצה להגיע ובניית תכנית הפעולה.

תהליך
מודולרי

תהליך מובנה אינטנסיבי ותכליתי של 6 חודשים לבניית התשתית השיווקית החכמה והפרקטיקה לקבלת מינוף: זרם קבוע של לקוחות ללא קשר ישיר למאמצי השיווק.

בניית משפך
שיווק

ליווי לבניית מוצר דיגיטלי ומשפך שיווק לעסק. הטמעת מערכת אוטומציה וניהול לידים, ליווי בבניית המוצר הדיגיטלי ובניית ערוצי שיווק ליצירת תנועה במשפך. 

פגישה
ממוקדת

פגישה ממוקדת ואינטנסיבית בת 3 שעות לבניית אסטרטגיית פעולה לפתרון בעיות כמו לעקוף תחרות של מתחרים שיפור המוניטין בגוגל טיוב תקציב השיווק.

מנהל שיווק
בעסק

מנהל שיווק במיקור חוץ. ליווי אישי צמוד. להגדלת המחזור העסקי בעסק בטווח של 20% - 50% בשנה כולל פגישה פעם בשבועיים וניהול מלא של השיווק הדיגיטלי

הצטרפו לעסקים שהגדילו את המחזור העסקי

גלו כיצד להגדיל את הפניות לעסק ולייעל את מאמצי השיווק. תאמו שיחת איפיון עם הקפטן. 

Learn how we helped 100 top brands gain success

הרשמו למועדון של הקפטן

תהנו מטיפים והדרכות בשיווק דיגיטלי קבלו הטבות בלעדיות על קורסים דיגיטליים שירותים וחבילות.