הרצאות וסדנאות לעזרה לעסק בזמן מלחמה

ברוכים הבאים לשירותי ההרצאות של קפטן דיגיטל, שם אנו מתעמקים בעולם השיווק הדיגיטלי כדי להעצים עסקים, יזמים ואנשי שיווק.

סדנה לעסקים: כלים התמודדות בשעת מלחמה

זהר בן גיגי – קפטן דיגיטל הוא מרצה בשיווק דיגיטלי מאז 2017 בפורומים שונים. עם ניסיון רב של בניית תכניות הדרכה בשיווק דיגיטלי. לקפטן ניסיון של מעל 1000 שעות הדרכה פרונטליות רשומות. והקמה של קורסים דיגיטליים במערכות LMS שונות. בנוסף הקמה וניהול של ערוץ היוטיוב להדרכות בשיווק דיגיטלי.

הרצאות והדרכות לעסקים

הרצאות לחברות מוסדות וארגונים ומכללות

בניית תכניות הדרכה והרצאות לחברות מוסדות פאנלים וארגונים בנושאים של שיווק דיגיטלי:

הכשרת עובדים בשיווק דיגיטלי

הכשרת עובדים יזמים ובעלי עסקים בשיווק דיגיטלי. בניית תכניות הכשרה בתוך העסק לבניית מחלקת שיווק InHouse. הטמעת מערכות לניהול השיווק והמכירה ניהול לידים אוטומציה שיווקית. תכנון השיווק הכנת פרוגרמה שיווקית וגאנט עבודה. הטמעת נהלי עבודה אוטומציה שימוש בכלי בינה מלאכותית.

למה לבחור בקפטן דיגיטל לצרכי השיווק שלך במדיה חברתית?

הנוף הדיגיטלי הוא עצום, והניווט בו יכול להיות מרתיע. הצטיידו בידע כדי לשרטט את הקורס שלכם בביטחון. בין אם אתה אדם המבקש לשפר מיומנויות, עסק שמטרתו להגביר את מאמצי השיווק שלו, או ארגון שמארח אירוע פיתוח מקצועי, קפטן דיגיטל כאן כדי להדריך אותך במסע השיווק הדיגיטלי שלך.

דוגמאות מהשטח

אנו מאמינים במושגי הוראה שהם מעשיים וישימים מיד. אנו חולקים מקרים ודוגמאות מהעולם האמיתי, ומדריכים את המשתתפים כיצד ליישם אסטרטגיות נלמדות בעסקים שלהם.

מקצועיות

קפטן דיגיטל מביאה מומחיות נרחבת וניסיון מעשי בכל היבטי השיווק הדיגיטלי. הגישה ההוליסטית שלנו מבטיחה לך לקבל הבנה מקיפה של התחום, מ-SEO, SMM, אוטומציה שיווקית ועד פיתוח אתרים.

התאמה לצרכים שלכם

מתוך הבנה שכל קהל הוא ייחודי, אנו מתאימים את התוכן שלנו כך שיתאים לצרכים ולתחומי העניין הספציפיים שלך. בין אם מדובר בסטארט-אפ המחפש קנה מידה או חברה בוגרת שמטרתה לחדש את הגישה השיווקית שלה, אנו מעצבים את ההרצאה שלנו כדי לספק ערך מקסימלי.

הרצאה מרתקת

עם Captain Digital, צפו להרצאה דינמית ואינטראקטיבית המעוררות מחשבה, מעודדות השתתפות ומעוררות השראה לפעולה. המפגשים שלנו נועדו לא רק לחנך אלא גם לרתק.

הזמינו הרצאה לקידום יזמים ועסקים

בחלק הראשון:

תבינו טוב יותר מה זה שיווק ולמה השיווק לא עובד עבור רוב בעלי העסקים בישראל. תגלו מה צריך לעשות כדי לדייק את תוצאות השיווק ותקבלו את תכנית מאמצי השיווק של קפטן דיגיטל . הקדמה – למה אתם כאן? למה כדאי לכם להקשיב לי? למה זה יעבוד גם עבורכם? למה השיווק הוא חסם הצמיחה העיקרי של בעלי העסקים בישראל. מהו מסע לקוח למה חשוב להכיר אותו ומה הטעות שעושים רוב בעלי העסקים. תכנון נכון של השיווק בהתאמה למסע הלקוח תכנית של משפך השיווק לעסק קיים עם מוצר או שירות וליזם בשלב של טרום עסק

בחלק השני

תקבלו כלי מעשי וחזק שיגדיל לכם את כמות הטלפונים בעסק כבר ברבעון הקרוב

עוד שירותים מהקפטן

SMM רשתות חברתיות

צריך ליצור נוכחות חזקה במדיה חברתית? שירותי השיווק האסטרטגיים שלנו במדיה החברתית עוזרים למותג שלך להתחבר, לעסוק ולצמוח. צור איתנו קשר עכשיו לקבלת אסטרטגיות מדיה חברתית מותאמות אישית.

SEO קידום בגוגל

רוצה שהאתר שלך ידורג גבוה יותר בתוצאות החיפוש וימשוך יותר תנועה אורגנית? תן למומחיות SEO של Captain Digital לעבוד בשבילך. צור קשר עוד היום והגבר את הנראות שלך באינטרנט!

אוטומציה שיווקית

פנה זמן, צמצם שגיאות והגבר את היעילות עם שירותי Marketing Automation שלנו. פנה אלינו עוד היום כדי לייעל ולהפוך את משימות השיווק שלך לאוטומטיות

הצטרפו לעסקים שהגדילו את המחזור העסקי

גלו כיצד להגדיל את הפניות לעסק ולייעל את מאמצי השיווק.

תאמו שיחת איפיון עם הקפטן.

הצטרפו לעסקים שהגדילו את המחזור העסקי

גלו כיצד להגדיל את הפניות לעסק ולייעל את מאמצי השיווק. תאמו שיחת איפיון עם הקפטן. 

Learn how we helped 100 top brands gain success

הרשמו למועדון של הקפטן

תהנו מטיפים והדרכות בשיווק דיגיטלי קבלו הטבות בלעדיות על קורסים דיגיטליים שירותים וחבילות.