Social Media

בחרו בקפטן דיגיטל כדי לנווט בים המדיה החברתית ולהוביל את העסק שלך לאוצר ההצלחה.
דברו איתי היום, יחד נתווה את המסלול לצמיחת העסק שלכם.

שיווק תוכן

לכל פלטפורמת מדיה חברתית יש שפה וקהל ייחודיים. אנו מבינים זאת ויוצרים תוכן מותאם ומשכנע המהדהד עם קהל היעד שלך. הגישה שלנו כוללת יצירת פוסטים מתחשבים, סיפורים מרתקים וסלילים מרתקים שמדברים בשפת המותג שלך. צוות יוצרי התוכן והאסטרטגים המיומנים שלנו מבטיח שהמסר של המותג שלך מועבר בצורה יצירתית ויעילה.

פרסום ממומן

Meta Ads Manager, הידוע בעבר בשם Facebook Ads Manager, מציע חבילה נרחבת של כלים כדי להגיע לקהל הרצוי שלך ביעילות. אנו ממנפים את הפוטנציאל של Meta Ads כדי להציג מודעות ממוקדות במיוחד ללקוחות הפוטנציאליים שלך. בין אם מדובר בקמפיינים של חשיפה למותג או קמפיין לידים, יש לנו ניסיון,להביא תוצאות עם החזר מקסימלי על התקציב. כמו המודעה הזו שהביאה 282 לידים. 

שיווק תוכן ברשתות החברתיות

יצירת תוכן

חלק בלתי נפרד משיווק במדיה חברתית הוא יצירת תוכן מרתק שבולט. אנו מתמחים ביצירת מגוון של תוכן, מפוסטים וסלילים ועד סיפורים ופרסומות, שמתיישרים עם המותג שלך ומושכים את הקהל שלך. התוכן שלנו לא רק מושך מבחינה ויזואלית, אלא הוא גם מעביר ביעילות את ערכי המותג והמסר שלך, מעודד מעורבות ואינטראקציה.

תזמון התוכן שלך

זה לא רק מה שאתה מפרסם, אלא כאשר אתה מפרסם זה חשוב בשיווק במדיה חברתית. אנו משתמשים בכלים אנליטיים כדי להבין את הזמן הטוב ביותר ליצירת קשר עם הקהל שלך. על ידי תזמון התוכן שלך בזמני מעורבות שיא, אנו מבטיחים שהפוסטים שלך מגיעים למספר המקסימלי של משתמשים, ובכך מגדילים את הנראות והמעורבות.

סיפור הצלחה

תוצאות עסקיות - גלריית פרוייקט ניהול פעילות אורגנית בפייסבוק ואינסטגרם

צפו בביצועים של פעילות אורגנית בפייסבוק ואינסטגרם וקמפיין לידים ללקוח Uboat - מועדון השייט המוטורי הראשון בישראל

לקוחות ממליצים

5/5
״שירות מעולה, מענה מהיר ומקצועי. תודה רבה על הקמת האתרים: אתגר מדיקל, אתגר ארוספייס, ואתגר דנטל. יצא בדיוק כמו שרצינו״
ענת שחר ברנר
5/5
״תותח על זמין תמיד לכל בקשה או שאלה , נותן עזרה ותמיכה , רואים ומרגישים שינוי משמעותי בתוצאות הפרסום , מביא קורוסונים טעימים שזה בונוס גדול מאוד ממליצה 💪🏼 אלוף״
רוזן נבואני
5/5
“זהר הקים את מערך השיווק והמכירות האינטרנטי של פרינטק הכולל אתר תדמית ואתר eCommerce. אנחנו קיבלנו לידים של לקוחות רלונטים כבר ברבעון הראשון. כיום 4 שנים אחרי אנחנו קוצרים את הפירות ונהנים ממעל 200 לידים בעלות של 20 ש"ח לליד. אני מרוצה מאוד מהשרות המקצועי והאתי מהשקיפות ומהתוצאות וממליץ בחום לכל בעל עסק”
יואל יעקובוב
למה לבחור בקפטן דיגיטל לצרכי השיווק שלך במדיה חברתית?

כדי לנווט בים המדיה החברתית ולהוביל את העסק שלך לאוצר ההצלחה כמובן, יאררר.

יצירת משפכי מכירות אפקטיביים

מעורבות היא רק הצעד הראשון. ב-Captain Digital, אנו הולכים צעד נוסף על ידי יצירת משפכי מכירה יעילים הממירים את המעורבות הזו לתוצאות עסקיות מוחשיות. על ידי הבנת הצרכים וההתנהגות של הקהל שלך, נוכל להנחות אותם ממודעות לפעולה, ולהפוך את העוקבים ללקוחות.

תכנון אסטרטגי

דיוק בתכנון יכול לגרום לקמפיין לחדול או להצליח: מחקר מקדים מובילל דיוק המסר והתאמה בין השוק המסר והמדיה החברתית. השימוש בכלי תזמון חכמים כדי להבטיח שהתוכן שלך יתפרסם כשהקהל שלך הכי פעיל. אסטרטגיה זו מאפשרת לנו להגיע לקהל רחב יותר, להגביר את החשיפה המעורבות, ובסופו של דבר להניע את הגולש לפעולה.

חשיפה חזקה ברשת

אנו מבינים את חשיבות הנראות בעידן הדיגיטלי. הצוות שלנו עובד בחריצות כדי ליצור ולשפר את הנוכחות המקוונת של המותג שלך בכל פלטפורמות המדיה החברתית. באמצעות תוכן עקבי, מרתק ורלוונטי, נבטיח שהמותג שלך תמיד בראש מעייניו של הקהל שלך.

שימוש ב AI לאופטימיזציה של הקמפיין

בקפטן דיגיטל, אנו מאמצים את כוחה של הטכנולוגיה. אנו משתמשים בכלי AI מתקדמים כדי לנתח ולבצע אופטימיזציה של מסעות הפרסום שלך במדיה החברתית. על ידי למידה מדפוסים והתאמת אסטרטגיות בזמן אמת, נוכל להוזיל את עלויות מסע הפרסום תוך מקסום התוצאות, ולהבטיח שתקבל את המרב תמורת הכסף שלך.

הצטרפו לעסקים שהגדילו את המחזור העסקי

גלו כיצד להגדיל את הפניות לעסק ולייעל את מאמצי השיווק. תאמו שיחת איפיון עם הקפטן. 

Learn how we helped 100 top brands gain success

הרשמו למועדון של הקפטן

תהנו מטיפים והדרכות בשיווק דיגיטלי קבלו הטבות בלעדיות על קורסים דיגיטליים שירותים וחבילות.