להיות ראשון בגוגל

כל בעל עסק יודע שלקוחות ״בשלים״ מחפשים בגוגל. בנינו עבורכם שירות מהיר ומשתלם לקידום לדף ראשון בגוגל במותאם לתקציב וליעדים של עסקים קטנים.

להיות ראשון בגוגל זה לקבל לקוחות בצורה משתלמת

לקוחות בשלים לרכישה ללא השקעה בתקציב קמפיין, נשמע טוב?

לקבל לקוחות מהר זה טוב כדי להניע את העסק, אבל לטווח ארוך כדאי להשתחרר מהתלות המוחלטת בתקציב קמפיין ולהנות ממינוף (זרימה קבועה של טלפונים ופניות של מתעניינים המגיעה לא ביחס ישר להשקעה בפרסום). לכן נדאג לחשיפה ללקוחות המחפשים בגוגל בזמן אמת מוצר או שירות שאתם מציעים.

לקוח בשל

לפגוע בול עם חשיפה ללקוח פוטנציאלי שמחפש עכשיו בגוגל מוצר / שירות שלך. 

משתלם

החזר השקעה משתלם לטווח ארוך. שחרור מהתלות בפרסום ממומן.

מינוף

טלפונים לעסק לכל החיים בהשקעה אחת משתלמת

פניות שמגדילות מכירות

תכלס - פניות וטלפונים של לקוחות שמחפשים בזמן אמת מוצר או שירות שלכם

ניצחון מהיר וחשיפה מקומית עם כרטיס העסק

שירות "להיות ראשון בגוגל" של קפטן דיגיטל הוא פתרון מושלם עבור עסקים קטנים שמעוניינים להופיע בעמוד הראשון של גוגל במהירות וביעילות. השירות כולל מגוון של שירותי קידום אורגני, כולל:

 אנו נתאים את התקציב שלכם לצרכים ולמטרות העסק שלכם. אנו מאמינים בגישה אישית. כל עסק קטן הוא ייחודי, וכך צריכה להיות אסטרטגיית השיווק הדיגיטלי שלו. הצוות שלנו עובד בשיתוף פעולה הדוק איתך כדי לפתח תקציב קידום מותאם אישית המתאים ליעדי הצמיחה ולתקציב. 

האסטרטגיה שלנו תלויה במינוף מונחי חיפוש "זנב ארוך". אלו הן מילות מפתח ספציפיות, פחות תחרותיות, שמתארות במדויק את הצעת הערך הייחודית שלך. על ידי מיקוד למונחים אלה, אנו לא רק מצמצמים את תקציב הקידום שלך אלא גם מושכים תנועה מוסמכת יותר לאתר שלך – לקוחות שמחפשים בדיוק את מה שאתה מציע.

כרטיס העסק של גוגל הוא דרך מצוינת להגדיל את החשיפה שלכם בחיפוש מקומי. אנו מייעלים ומנצלים את כרטיס העסק בגוגל ומביאים אותו למלוא הפוטנציאל שלו כדי שיתן לך מקסימום תוצאות עסקיות – טלפונים פניות וכניסות לאתר וגם הגעה לעסק פיזית, ומבטיחים "ניצחון מהיר" בחשיפה מקומית. גישה זו מציבה את העסק שלך עם חשיפה חזקה וסמכותית ללקוח מקומי ״בשל״ לרכישה, ומגדילה משמעותית את הפניות לעסק ובהתאמה גם את המכירות.

סרטוני וידאו הם דרך מצוינת למשוך תשומת לב ולעקוף את התחרות בדף תוצאות החיפוש.
ביחס לחלופות, YouTube הוא מכרה זהב להשגת נראות נוספת. אנו יוצרים ומבצעים אופטימיזציה של סרטוני YouTube הקשורים לעסק שלך, ומספקים יתרון כפול. סרטונים אלו לא רק מדורגים בחיפושים ביוטיוב אלא גם מופיעים בדפי תוצאות החיפוש של Google, עוקפים את התחרות המסורתית ומציעים לך יתרון ייחודי.

יכול להיות שהאתר שלכם הכי יפה וממיר בעולם אבל מה אם לוקח לו יותר מ 20 שניות כדי להיפתח במכשיר נייד? או שחסכתם והאתר נמצא על שרת שיתופי עם uptime של 60%, זה אומר שמתוך 10 פעמים ההדפדפן מבקש את האתר רק 6 פעמים האתר עולה…
לכן השירות שלנו כולל את כל הרבדים של האופטימיזציה, גם את הרובד הטכני. אנו מארחים את האתר שלך בשרת פרטי בענן VPS, ומבטיחים ניהול מלא, אבטחה משופרת וביצועים מעולים. צפו לשיפורים בזמן הטעינה, התאימות לנייד וחווית המשתמש הכוללת – כולם גורמים קריטיים באלגוריתם הדירוג של גוגל.

אנו נתאים את דפי האתר שלכם לביטויי החיפוש שבחרתם, כולל בניית קישורים פנימיים בין עמודי האתר, יצירת בלוג תוכן רלוונטי שיגדיל את החשיפה שלכם לביטויים נוספים שלקוחות פוטנציאלים מחפשים בגוגל.
כל המאמצים הללו מסונכרנים עם ביטויי חיפוש היעד שלך, מה שהופך את האתר שלך ידידותי למשתמש וידידותי למנועי חיפוש.

ככה מנצחים בגוגל אנו נדאג לבנות את סמכותיות הדומיין שלכם על ידי הוספת קישורים לאתר שלכם מאתרים רלוונטיים ומדומיינים סמכותיים.

צריכים יותר לקוחות בעסק?

הגעתם למקום הנכון! אצלנו תקבלו יותר לקוחות ופחות הסברים. אנחנו מחויבים  למטרה שלכם – להדגיל את המחזור העסקי אצלכם בעסק  ההתמחות שלנו היא להביא לכם:

  1. טלפונים – של לקוחות פוטנציאלים
  2. לידים – פניות של מתעניינים

     

רוצים להצטרף לעסקים שמקבלים יותר לקוחות? תאמו שיחת היכרות עם הקפטן

שנות ניסיון
0
חברי צוות
0
פרוייקטים
0
ביטויי חיפוש בדף ראשון בגוגל
0
סיפורי הצלחה שלנו

הצטרפו לעסקים שהגדילו את המחזור העסקי

הצטרפו לעסקים שהגדילו את המחזור העסקי

גלו כיצד להגדיל את הפניות לעסק ולייעל את מאמצי השיווק. תאמו שיחת איפיון עם הקפטן. 

Learn how we helped 100 top brands gain success

הרשמו למועדון של הקפטן

תהנו מטיפים והדרכות בשיווק דיגיטלי קבלו הטבות בלעדיות על קורסים דיגיטליים שירותים וחבילות.