חבילות

להגדיל את כמות הפניות לעסק עם החבילות של קפטן דיגיטל

חבילת גוגל SOS

לעסקים זעירים שרוצים לגדול ופה לאוזן כבר לא מספיק.
עם חבילת גוגל SOS תצליחו להגדיל את כמות הפניות לעסק: 
בקלות – ללא צורך בידע וגם אם אין לכם אתר אינטרנט או תקציב פרסום
ביעילות – בכלי חזק וחינמי 
במהירות – החל מהחודש הקרוב
בזול – השקעה קטנה בסבסוד משרד הכלכלה (מעוף).

חבילת המגדלור

מתאימה לעסקים קטנים ובינוניים שרוצים למקסם את החשיפה ללקוחות פוטנציאלים בשלים לרכישה באמצעות שילוב של כרטיס העסק ואתר אינטרנט המקודם בביטויי החיפוש של גוגל.יחד תקבלו נכס דיגיטלי חזק שיכפיל וישלש את כמות הטלפונים בעסק. 

חבילת הקפטן

לעסקים שרוצים לפרוץ את תקרת הזכוכית של העסק ולהגדיל את המחזור ב30% – 50% בשנה הקרובה וזקוקים למנהל שיווק שיביא את הלידים לאנשי המכירות שלכם. חבילת הקפטן מציעה ניהול כולל של השיווק הדיגיטלי בעסק שלכם ומותאמת אישית ליעדים ולצרכי העסק. 

מינוף והחזר השקעה

הלקוחות שלי מתחילים לקבל טלפונים כבר במהלך הרבעון הראשון ולאחר מכן מתחילים להנות ממינוף הולך וגדל. תוצאות המגיעות לא ביחס ישר להשקעה בשיווק. ההשקעה הולכת וקטנה והפניות הולכות לעסק וגדלות.

עלות אלטרנטיבית

הכרטיס "שייט בכנרת" מייצר בחודש 450 טלפונים הכרטיס "צימר יורט" מייצר 176 טלפונים בחודש. כמה עולה לכם טלפון או ליד בקמפיין גוגל או מטה? תכפילו את זה ב 176 או 450 ... אתם יכולים לחסך הרבה כסף...

חשיפה מדויקת

רוב בעלי העסקים "מחפשים מתחת לפנס" - שזה מגיע לשיווק דיגיטלי הם משקיעים ברשתות החברתיות. מה הבעיה? 1. הלקוח ברשת החברתית בוודאות לא בשל 2. כדי להגיע ללקוח בשל צריך להחשף ללקוחות לא בשלים. אז למה לא להנות מחשיפה בכלי חזק וחינמי ללקוח פוטנציאלי שבזמן אמת מחפש אותך בגוגל?

הצטרפו לעסקים שהגדילו את המחזור העסקי

גלו כיצד להגדיל את הפניות לעסק ולייעל את מאמצי השיווק. תאמו שיחת איפיון עם הקפטן. 

Learn how we helped 100 top brands gain success

הרשמו למועדון של הקפטן

תהנו מטיפים והדרכות בשיווק דיגיטלי קבלו הטבות בלעדיות על קורסים דיגיטליים שירותים וחבילות.