הבלוג של קפטן דיגיטל
מומחה שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים שמביא לקוחות מהר עם החזר השקעה גבוה באחריות

רוצים ליצור סרטונים עם קריין של בינה מלאכותית?

למה כדאי לשלב סרטונים עם קריין של בינה מלאכותית, איך זה יכול לעזור לכם בשיווק העסק ואיך עושים את זה? הכנתי לכם הסבר קל ופשוט >>


לחצו לצפייה

 

חיבור חשבונות canva d-id להפקת סרטונים עם קריין של בינה מלאכותיתמרתק! אני רוצה לשמוע עוד >>

מה היתרונות של שימוש בקריין בינה מלאכותית?

יצירת סרטונים עם קריין של בינה מלאכותית (AI) באמצעות אתר D-ID יכולה להציע מספר יתרונות לעסקים ולאנשי שיווק.
הנה כמה יתרונות מרכזיים:

עלות-תועלת: העסקת אמני קריינות או פרזנטורים מקצועיים לסרטונים יכולה להיות יקרה. שימוש בקריינות בינה מלאכותית מבטל את הצורך בכישרון קול אנושי, ומפחית עלויות הקשורות לעבודה והקלטה.

התאמה אישית ובקרה: עם D-ID, עסקים ואנשי שיווק יכולים לקבל שליטה מלאה על סגנון הקריינות, הטון והשפה המשמשים בסרטונים שלהם. ניתן להתאים אישית את קריין הבינה המלאכותית כך שיתאים לקול המותג ולהבטיח עקביות במספר סרטונים.

יעילות זמן: קריינים בינה מלאכותית יכולים ליצור קריינות במהירות, ולחסוך זמן בהשוואה לתהליך המסורתי של הקלטה עם קריינים אנושיים. עסקים יכולים להפיק סרטונים בקצב מהיר יותר ולעמוד בלוחות זמנים צפופים.

יכולות רב לשוניות: קריאי הבינה המלאכותית של D-ID יכולים להתמודד עם שפות מרובות, מה שמאפשר לעסקים ליצור סרטונים בשווקי יעד שונים. תכונה זו מועילה במיוחד לחברות ועסקים בעלות נוכחות בינלאומית או לפניה למגזרים בישראל כמו מגזר ערבי, עולים מצרפת או רוסיה.

מדרגיות: ככל שעסקים גדלים ומייצרים יותר תוכן וידאו, קריאי AI מספקים מדרגיות. הם יכולים להתמודד עם נפח גדול של קריינות ללא צורך במשאבים נוספים, מה שמבטיח עקביות ואיכות בכל הסרטונים.

גמישות: ניתן לתכנת קריינים בינה מלאכותית כדי להתאים את הקצב, להדגיש מילים ספציפיות או לעקוב אחר מבנה תסריט רצוי. גמישות זו מאפשרת לעסקים ולאנשי שיווק לכוונן את הקריינות כך שתתאים למטרת הסרטון ולהשפעתו.

התאמה אישית: ניתן לאמן את קריאי הבינה המלאכותית לחקות קולות או פרסונות ספציפיים, מה שמאפשר לעסקים ליצור חוויה מותאמת אישית לקהל שלהם. המגע האישי הזה יכול לשפר את המעורבות ולהפוך את תוכן הווידאו ליחסי יותר.

נגישות: קריאי בינה מלאכותית יכולים לעזור להפוך את תוכן הווידאו לנגיש יותר עבור אנשים עם לקות ראייה. על ידי אספקת תיאורי אודיו מדויקים ומושכים, עסקים יכולים להבטיח שהסרטונים שלהם כוללים ומגיעים לקהל רחב יותר.

חשוב לציין שבעוד שקריינים בינה מלאכותית מציעים יתרונות רבים, חיוני לשמור על שיקולים אתיים, להבטיח שקולו של קריין ה-AI תואם את ערכי המותג, ולהעריך מעת לעת את ההשפעה על המעורבות והתפיסה של קהל היעד.


מדהים! אז איך מתחילים?

מצגת ההרצאה להורדה – גוגל SOS חלק 1

רוצים ליצור סרטונים עם קריין של בינה מלאכותית? בואו נתחיל!

אפשר ליצור סרטון עם קריין בינה מלאכותית באמצעות האתר D-ID בשילוב עם -Canva.
זה קל ופשוט! הכנתי לכם מדריך עם הסבר מפורט כנסו לבלוג באתר של קפטן דיגיטל וגלו כיצד.

דבר ראשון למי שעדיין אין חשבון הירשמו לחשבון ב-Canva: בקר באתר Canva (www.canva.com) וצור חשבון חדש אם עדיין אין לך. זה בחינם להירשם ולהשתמש ב-Canva, אך תכונות מסוימות עשויות לדרוש מנוי פרימיום.

גש לעורך הסרטונים: לאחר שנכנסת, נווט אל לוח המחוונים של Canva. לחץ על "צור עיצוב" ובחר "וידאו" מהאפשרויות הזמינות. פעולה זו תפתח את עורך הווידאו של Canva.

בחר תבנית וידאו: Canva מספקת מגוון תבניות וידאו מעוצבות מראש שתוכל להתאים אישית. עיין באפשרויות הזמינות או השתמש בסרגל החיפוש כדי למצוא תבנית מתאימה לצרכים שלך. חפש תבניות הכוללות מגיש AI או מציין מיקום עבור מגיש.

התאם אישית את התבנית: לאחר שבחרת תבנית, תוכל להתחיל להתאים אותה. החלף את תוכן מציין המיקום, כגון טקסט, תמונות ורקעים, בתוכן הרצוי שלך. עקוב אחר הוראות התבנית כדי להוסיף את הסקריפט או הדיאלוג שלך.

בשלב השני נחבר את מציג הבינה המלאכותית באמצעות האתר  D-ID
D-ID הוא שירות נפרד ליצירת מציגי בינה מלאכותית. בקר באתר d-id.com חשבון.

לאחר מכן חפשו באפליקציות של  Canva את האפליקציה D-ID והתחברו לחשבון שיצרתם בשלב הקודם.
עכשיו אפשר להשתמש כדי לשלב את מציג הבינה המלאכותית בסרטון ה-Canva שלך.

ייצא והורד את הסרטון שלך: לאחר שהשלמת את ההתאמה האישית ושילוב של מגיש הבינה המלאכותית, צפה בתצוגה מקדימה של הסרטון שלך כדי להבטיח שהכל ייראה כמצופה. אם אתה מרוצה, לחץ על הלחצן "ייצוא" או "הורד" בתוך עורך הווידאו של Canva כדי ליצור את קובץ הווידאו הסופי שלך. בחר את פורמט הווידאו ואת הגדרות האיכות הרצויות, והמתן עד שתהליך הייצוא יסתיים.

שתף או השתמש בסרטון שלך: לאחר ייצוא הסרטון, תוכל לשתף אותו בפלטפורמות של מדיה חברתית, להטמיע אותו באתר אינטרנט, או להשתמש בו לכל מטרה אחרת שאתה חושב.

שים לב שהשילוב של מגיש AI המשתמש ב-D-ID בסרטוני Canva עשוי לדרוש מומחיות טכנית והיכרות עם שתי הפלטפורמות. מומלץ לעיין בתיעוד ובמשאבי התמיכה המסופקים על ידי Canva ו-D-ID לקבלת הדרכה ספציפית יותר על תהליך האינטגרציה.


לחצו להורדת המצגת – חלק 1

למה קפטן דיגיטל?

טלפונים של לקוחות בשלים בלי "לייקים ושמייקים" בקלי קלות עם 0 תפעול שוטף בלי "פוסטים ושמוסטים". עוקף תחרות חשיפה חזקה בדף ראשון בגוגל מייצר מינוף,  השקעה קטנה והרבה טלפונים. שיטה יעילה ומוכחת עם כלי חזק וחינמי של גוגל. ניצחון מהיר כבר ברבעון הראשון תראו תוצאות!

 

מינוף והחזר השקעה

הלקוחות שלי מתחילים לקבל טלפונים כבר במהלך הרבעון הראשון ולאחר מכן מתחילים להנות ממינוף הולך וגדל. תוצאות המגיעות לא ביחס ישר להשקעה בשיווק. ההשקעה הולכת וקטנה והפניות הולכות לעסק וגדלות.

 

עלות אלטרנטיבית

הכרטיס "שייט בכנרת" מייצר בחודש 450 טלפונים הכרטיס "צימר יורט" מייצר 176 טלפונים בחודש. כמה עולה לכם טלפון או ליד בקמפיין גוגל או מטה? תכפילו את זה ב 176 או 450 … אתם יכולים לחסך הרבה כסף…

 

חשיפה מדויקת

רוב בעלי העסקים "מחפשים מתחת לפנס" – שזה מגיע לשיווק דיגיטלי הם משקיעים ברשתות החברתיות. מה הבעיה?
1. הלקוח ברשת החברתית בוודאות לא בשל
2. כדי להגיע ללקוח בשל צריך להחשף ללקוחות לא בשלים.
אז למה לא להנות מחשיפה בכלי חזק וחינמי ללקוח פוטנציאלי שבזמן אמת מחפש אותך בגוגל?

הצטרפו לעסקים שהגדילו את המחזור העסקי

גלו כיצד להגדיל את הפניות לעסק ולייעל את מאמצי השיווק. תאמו שיחת איפיון עם הקפטן.


דברו איתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קצת עלי

מומחה שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים שעוזר לעסקים לצמוח מאז 2011 מציע אסטרטגיית שיווק דיגיטלי לצמיחת העסק עם החזר השקעה מהיר ומשתלם ב 100% אחריות.

רוצים לקבל יותר לקוחות בעסק ?
קפטן דיגיטל מציע החזר השקעה מהיר ומשתלם להצעת מחיר מותאמת אישית להגדלת הפניות לעסק שלחו הודעה
לקוחות מהר עם החזר השקעה משתלם ב100% אחריות

Learn how we helped 100 top brands gain success

הרשמו למועדון של הקפטן

תהנו מטיפים והדרכות בשיווק דיגיטלי קבלו הטבות בלעדיות על קורסים דיגיטליים שירותים וחבילות.