הבלוג של קפטן דיגיטל
מומחה שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים שמביא לקוחות מהר עם החזר השקעה גבוה באחריות

כרטיס עסק בגוגל כלי שיווק עם תוצאות שאפשר לקחת לבנק

כרטיס העסק של Google, כלי חינמי וחזק, מציע אלטרנטיבה יעילה לשיפור הנוכחות והביצועים באינטרנט


לחצו לצפייה

 

צפו בסרטון של סיפור הצלחהמרתק! אני רוצה ללמוד עוד

איך לרתום את הכוח של כרטיס העסק להגדלת הפניות ?

בעלי עסקים קטנים ובינוניים נמצאים בקרב תמידי כדי להפוך את העסק שלהם לבולט באינטרנט. כרטיס העסק של Google, כלי חינמי וחזק, מציע אלטרנטיבה יעילה לשיפור הנוכחות והביצועים שלהם באינטרנט. במאמר זה, אנו נבחן את המידע המרכזי שצריך לכל בעל עסק קטן או בינוני לדעת על כרטיס העסק של Google וכיצד להשתמש בו באופן מקסימלי.

מה זה כרטיס העסק של Google?

כרטיס העסק של Google הוא כלי חינמי המציע לעסקים להציג את עצמם באופן מקצועי ובולט במנות החיפוש של Google. כאשר מישהו מחפש את העסק שלך או מציג ביטוי חיפוש שקשור לעסק שלך, הכרטיס שלך יוצג בצד הימני של תוצאות החיפוש. הוא מאפשר לך להוסיף מידע כמו שם העסק, שעות הפתיחה, מיקום, מספר טלפון, ביקורות מלקוחות, תמונות, ואף להציג מוצרים ושירותים שאתה מציע.

מהם היתרונות של כרטיס העסק של Google?

היתרונות של כרטיס העסק של Google מרובים. הוא מאפשר לך להגביר את חשיפת העסק שלך באינטרנט, ליצור תמונה מקצועית

ואיכותית של העסק שלך, לשדרג את התנועה לאתר שלך, להגדיל את יחס ההמרה שלך, ולספק דרך נוחה ללקוחות למצוא את המידע שהם צריכים על העסק שלך.

בנוסף, באמצעות כרטיס העסק של Google, תוכל להציג מוצרים ושירותים שאתה מציע באופן ישיר בתוצאות החיפוש של Google. אפשר לחבר את המוצרים ישירות לדף סליקה או לדף נחיתה, כך שלקוחות פוטנציאליים יכולים לרכוש או להתעניין במוצרים שלך באמצעות לחיצה אחת.

אופטימיזציה למנוע החיפוש של Google

מקסימום השימוש בכרטיס העסק של Google מתחיל במילוי כל המידע הנדרש: שם העסק, מיקום, שעות הפתיחה, וכו'. מעבר לכך, אפשר להוסיף ביטויי חיפוש מכריעים שקשורים לעסק שלך, באופן מיוחד בתחילת שם העסק שלך, כדי לשפר את החשיפה לתוצאות חיפוש מכריעות.

חשוב להוסיף ביקורות מלקוחות, ולהגיב להן. התגובה לביקורות מראה ללקוחות הפוטנציאליים שאתה משקיע בשירות לקוחות, ומעניק לך את ההזדמנות להציג את העסק שלך באור חיובי, אפילו כאשר מגיעות ביקורות פחות חיוביות.

באופן כללי, כל מה שתוכל להוסיף לכרטיס העסק שלך כדי לתת מידע מקיף יותר ומעניין יותר ללקוחות פוטנציאליים יהיה מועיל. תוסיף תמונות שמציגות את העסק שלך, המוצרים שלך או שירותיך. תציג את המוצרים או השירותים שאתה מציע וחבר אותם ישירות לדף סליקה או לדף נחיתה.

האופטימיזציה של כרטיס העסק שלך למנוע החיפוש של גוגלל היא שלב חשוב נוסף. בכרטיס העסק, מומלץ לשים את שמות העסקים וביטויי החיפוש שמצאת. הכניסו את ביטויי החיפוש שמצאתם לשם העסק שלכם, במיוחד בתחילת השם, כדי להגביר את החשיפה לתוצאות החיפוש הרלוונטיות.

השתמש בכרטיס העסק של Google כחלק מאסטרטגיית השיווק שלך

אפשר להשתמש בכרטיס העסק של Google באופן אפקטיבי כחלק מאסטרטגיית השיווק הדיגיטלי של העסק שלך. אם יש לך אתר מסחר מקוון, אתה יכול לשלוח את התנועה מדף המוצר בכרטיס העסק של Google לדף המוצר באתר מסחר מקוון שלך.


לחצו ללמוד כיצד להגדיל מכירות

איך לרתום את הכוח של כרטיס העסק להגדלת המכירות ?

בחלק הזה, אנחנו נסקור כיצד להשתמש בכרטיס העסק של Google לשדרוג המכירות שלכם.

איך להגדיל את המכירות באמצעות כרטיס העסק של Google

אחת הדרכים להגדיל את המכירות באמצעות כרטיס העסק של Google היא על ידי הוספת מוצרים וקישורים לדף סליקה שלך או לדף נחיתה ליצירת קשר או מכירה טלפונית. כך, גם ללא אתר מסחר אלקטרוני, תוכל למכור מוצרים דיגיטליים ישירות מהכרטיס העסק שלך.

שילוב כרטיס העסק של Google עם אתר מסחר מקוון

אם יש לך אתר מסחר מקוון, זה יכול להיות שילוב מצוין עם כרטיס העסק של Google. תוכל להפנות תנועה מדף המוצר בכרטיס העסק שלך לדף המוצר באתר המסחר האלקטרוני שלך.

הוספת ביקורות ומוצרים

לביקורות יש גם תרומה גדולה לאופטימיזציה של כרטיס העסק שלך. מעניקים ללקוחות הפוטנציאליים שלך מבט לתוך חווית הלקוח שלך. לא פחות חשוב, הוספת מוצרים לכרטיס העסק שלך יכולה להגדיל את החשיפה ואת יחס ההמרה.

בסוף היום, המטרה העיקרית היא להפוך את כרטיס העסק שלך לכלי מקיף ומועיל ללקוחות הפוטנציאליים שלך, להגדיל את התנועה לאתר שלך, ולשפר את יחסי ההמרה שלך.

לסיכום , וגם קבלו מתנה ממני…

בעזרת כלי חזק וחינמי כמו כרטיס העסק של Google, בעלי עסקים קטנים ובינוניים יכולים למקסם את החשיפה שלהם באינטרנט ולהגביר את התנועה לאתר שלהם, גם עם תקציב פרסום קטן. מילוי המידע המלא על העסק שלך, השתתפות בפעילה של ביקורות, והצגת מוצרים ושירותים שאתה מציע באופן מקצועי ובולט, הם כלים חשובים בקופסת הכלים של כל בעל עסק.

עם זאת, כרטיס העסק של Google אינו תחליף לאסטרטגיית שיווק מקיפה. הוא צריך לשמש כחלק מתכנית השיווק הדיגיטלי שלך, בשילוב עם כלים נוספים כמו אופטימיזציה למנועי חיפוש (SEO), שיווק במדיה החברתית, שיווק באימייל, ועוד.

אז אם אתה בעל עסק קטן או בינוני שרוצה להגביר את החשיפה שלו באינטרנט ולמקסם את התקציב הקטן שלך לפרסום, כדאי לך להתחיל לנצל את היתרונות של כרטיס העסק של Google היום.

תודה שקראתם את המאמר אני מקווה שהוא יעזור לכם להגדיל את הביצועים של כרטיס העסק
עכשיו אני רוצה לתת לכם מתנה:

לחצו לקבלת גישה מיידית להרצאה של גוגל SOS – מה לעשות כדי להתחיל לקבל טלפונים בעסק


לחצו וקבלו גישה מיידית

למה קפטן דיגיטל?

טלפונים של לקוחות בשלים בלי "לייקים ושמייקים" בקלי קלות עם 0 תפעול שוטף בלי "פוסטים ושמוסטים". עוקף תחרות חשיפה חזקה בדף ראשון בגוגל מייצר מינוף,  השקעה קטנה והרבה טלפונים. שיטה יעילה ומוכחת עם כלי חזק וחינמי של גוגל. ניצחון מהיר כבר ברבעון הראשון תראו תוצאות!

 

מינוף והחזר השקעה

הלקוחות שלי מתחילים לקבל טלפונים כבר במהלך הרבעון הראשון ולאחר מכן מתחילים להנות ממינוף הולך וגדל. תוצאות המגיעות לא ביחס ישר להשקעה בשיווק. ההשקעה הולכת וקטנה והפניות הולכות לעסק וגדלות.

 

עלות אלטרנטיבית

הכרטיס "שייט בכנרת" מייצר בחודש 450 טלפונים הכרטיס "צימר יורט" מייצר 176 טלפונים בחודש. כמה עולה לכם טלפון או ליד בקמפיין גוגל או מטה? תכפילו את זה ב 176 או 450 … אתם יכולים לחסך הרבה כסף…

 

חשיפה מדויקת

רוב בעלי העסקים "מחפשים מתחת לפנס" – שזה מגיע לשיווק דיגיטלי הם משקיעים ברשתות החברתיות. מה הבעיה?
1. הלקוח ברשת החברתית בוודאות לא בשל
2. כדי להגיע ללקוח בשל צריך להחשף ללקוחות לא בשלים.
אז למה לא להנות מחשיפה בכלי חזק וחינמי ללקוח פוטנציאלי שבזמן אמת מחפש אותך בגוגל?

הצטרפו לעסקים שהגדילו את המחזור העסקי

גלו כיצד להגדיל את הפניות לעסק ולייעל את מאמצי השיווק. תאמו שיחת איפיון עם הקפטן.


דברו איתי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

קצת עלי

מומחה שיווק דיגיטלי לעסקים קטנים שעוזר לעסקים לצמוח מאז 2011 מציע אסטרטגיית שיווק דיגיטלי לצמיחת העסק עם החזר השקעה מהיר ומשתלם ב 100% אחריות.

רוצים לקבל יותר לקוחות בעסק ?
קפטן דיגיטל מציע החזר השקעה מהיר ומשתלם להצעת מחיר מותאמת אישית להגדלת הפניות לעסק שלחו הודעה
לקוחות מהר עם החזר השקעה משתלם ב100% אחריות

Learn how we helped 100 top brands gain success

הרשמו למועדון של הקפטן

תהנו מטיפים והדרכות בשיווק דיגיטלי קבלו הטבות בלעדיות על קורסים דיגיטליים שירותים וחבילות.